...::: AUDI-MANIA FAN KLUB :::...
Strona miłośników marki AUDI

SPOT AFK W SULEJOWIE - 5/6/7.05.2006 - Gdzie i kiedey kolejny - wiosenny spot AFK ?

Piotr25 - 5 Luty 2006, 11:41
Temat postu: Gdzie i kiedey kolejny - wiosenny spot AFK ?
Tutaj wpisujemy propozycje miejsc i wstępnych teminów kolejnego - wiosennego spotu AFK !
Luki91 - 5 Luty 2006, 14:45

Ja proponuje w weekend majowy .....może okolice dolnego śląska??
Piotr25 - 5 Luty 2006, 14:52

a moze gdzies nad morzem ? ja np jade ze znajomymi do Mielna na 2 dni w weekend majowy świetować urodzinki :)
Artur - 5 Luty 2006, 20:34

Luki91 napisał/a:
Ja proponuje w weekend majowy .....może okolice dolnego śląska??

ja wiem że większość wolałaby śląsk ale moja propozycja to Mazury OW "Grajan" w Wilimach www.hotelgrajan.oit.pl mają również domki 2-6 osobowe w cenie 18 zł. powyżej 2 dni, jest plaża miejsce na ognisko,parking zamykany wszystko spoko. Spot zacząłby się w Olsztynie przejazdem ulicami miasta do celu 8) :lol:

PiotraS6 - 5 Luty 2006, 21:42

Ja natomiast proponuje zalew sulejowski koło Piotrkowa Trybunalskiego..... :wink:
Domki taniocha miejsca na spocik nie brakuje a i ognisko się wykołuje ...... :wink:
Jak będzie więcej chętnych na centralkną polske to zaczne działec w kierunku szczegół.....

JAAG - 6 Luty 2006, 13:13

potwierdzam fajne miejsce :D
można pod Sulejowem lub wokół Zalewu nad Pilicą - masę miejsca :D

Tum - 6 Luty 2006, 18:23

Zgadzam się
Prawie w środku Polski więc każdy bedzie miał prawie tyle samo :) do przejechania :)

aneczka - 6 Luty 2006, 21:57

Zgadzam się w okolicach SULEJOWA jest sporo fajnego miejsca i domki taniocha :D :D :D
PONURY - 6 Luty 2006, 22:10

Jak maj to odpada nie wyrobie się z remonten piekielnego na długi weekend planuje wziaśc pare dni wolnego i go skonczyc :x wiec mnie nie bedzie. A jak bym był to by się działo :twisted: :twisted: :twisted:
PIfo piekne samochody i szybkie kobietki nio i grill he he he.
A moze ale nie obiecuje bedziemy w kontakcie i nie daleko odemnie jakies 250 km.
Na 30 % się pisze

Artur - 6 Luty 2006, 23:04

PiotraS6 napisał/a:
Ja natomiast proponuje zalew sulejowski koło Piotrkowa Trybunalskiego..... :wink:
Domki taniocha miejsca na spocik nie brakuje a i ognisko się wykołuje ...... :wink:
Jak będzie więcej chętnych na centrakną pokske to zaczne działec w kierunku szczegułów.....

PiotraS6 dowiedz się i podaj ceny, to też jest ważne :lol: ja też się pisze(-my) :D znam te okolice n/Pilicą

PiotraS6 - 6 Luty 2006, 23:39

Artur napisał/a:
PiotraS6 napisał/a:
Jak będzie więcej chętnych na centrakną pokske to zaczne działec w kierunku szczegułów.....

PiotraS6 dowiedz się i podaj ceny, to też jest ważne :lol: ja też się pisze(-my) :D znam te okolice n/Pilicą

Dowiem się ,,,,,,,,,,,,,,,,ale tym czasem czekamy na więcej chętnych jeszcze nie kazdy widział co się maluje :D

iksio - 7 Luty 2006, 00:51

Mielno by mi odpowiadalo :wink: jak bedzie gdzies na Pn Polski to krzyczcie, napewno się pojawie
Piotr25 - 7 Luty 2006, 08:58

iksio napisał/a:
Mielno by mi odpowiadalo :wink: jak bedzie gdzies na Pn Polski to krzyczcie, napewno się pojawie

tak jest MILENO :D

dr_falcor - 7 Luty 2006, 18:15

Jesli niunia mnie nie zawiedzie pojawie się na 100%
Przekonałem się na spociku że AFK to świetna ekipa teraz tylko czekać do maja i stukać pieniążki :)

Deneb - 7 Luty 2006, 21:26

Ja się pisze ino na szlyzjen , Mielno :shock: odpada dla mnie
aneczka - 7 Luty 2006, 22:56

Deneb napisał/a:
ino na szlyzjen

Czy ktos moze mi to przetłumaczyc ,bo mało kumata jestem :idea: :?: :!: :twisted:

PiotraS6 - 7 Luty 2006, 23:01

aneczka napisał/a:
Deneb napisał/a:
ino na szlyzjen

Czy ktos moze mi to przetłumaczyc ,bo mało kumata jestem :idea: :?: :!: :twisted:

HEHEHE :D :D :D też nad tym myślałem :shock: wedug mnie to wskazuje na sulejów.....tylko chyba po ślunsku :D

Deneb - 8 Luty 2006, 08:40

:D Fonetyczny zapis . chodzi oczywiscie o Śląsk
jax - 8 Luty 2006, 15:44

Centralna Polska to uczciwa propozycja ;)
toap - 8 Luty 2006, 15:47

A mi pasuje każde miejsce w Polsce ;-) Bo nigdy nie dogodzi się każdemu a zlot to zlot...nie liczy się odległość :D (jak się zacznie od teraz oszczędzać na paliwo :p)
jax - 8 Luty 2006, 16:30

Paliwo paliwem, ale wolny czas nie kazdemu jest dany. Chociaz to morze to kuszaca propozycja.
PiotraS6 - 8 Luty 2006, 18:46

widze ze coraz więcej Audimaniaków jest przychylna centralnej Polsce :wink:
jeszcze chwila i ciskam na miejsce lookać co i jak 8)
ino śniegi odpuszczą :shock:

PiotraS6 - 8 Luty 2006, 18:48

najbardziej podoba mi się podejście do tematu toap, ego 8) 8) 8)
6-tec - 8 Luty 2006, 19:01

Witam

Ja proponuję 3-miasto!!! W majowy weekendowy dzionek niedaleko Gdynia, Sopot, Gdańsk jest gdzie się pokazać!!! :mrgreen:

bastek987 - 8 Luty 2006, 19:19

Powoli moi drodzy.Jeszcze nie wybraliśmy miesiąca,a wiekszośc mnie pytała właśnie o miesiąc.Co prawda większość obstawia na maj ale wypada zrobić głosowanie.Więc póki co ustalamy miesiąc.
Zapraszam do głosowania TUTAJ

SilentMan - 8 Luty 2006, 20:26

Artur napisał/a:
moja propozycja to Mazury OW "Grajan" w Wilimach www.hotelgrajan.oit.pl mają również domki 2-6 osobowe w cenie 18 zł. powyżej 2 dni, jest plaża miejsce na ognisko,parking zamykany wszystko spoko. Spot zacząłby się w Olsztynie przejazdem ulicami miasta do celu

Podoba mi się ten pomysł... tym bardziej że w sumie jestem początkującym kierowcą ;) A że jestem z Olsztyna to łatwo bym mógł się dołączyć do tego przejazdu i pognać z resztą do celu przeznaczenia. No i Wilimy to w sumie tereny które znam jako tako :)
Co do Sulejowa... samemu to zbytnio mi się nie widzi tam gnać, chyba że znalazłby się jeszcze ktoś z Olsztyna kto mógłby mi robić za 'przewodnika' i ewentualną pomoc w razie problemów z autkiem.
Niestety u mnie sytuacja wygląda tak że dzięki złodziejom przez okres około 3 lat nie miałem ani grosza na inwestowanie w bryczkę, a z powodu choroby bliskiej osoby Audiczka była narażana na pokonywanie przez okres około 5 miesięcy, dzień w dzień, około 60 KM, i to bez żadnych przeglądów technicznych, wymian zużytych części itd. Teraz finansowo stoje dużo lepiej i zaczynam doprowadzać autko do porządku dziennego, jednak na lakierowanko nie będzie mnie stać przynajmniej do następnego roku, a przydałoby się. I tu pytanie: czy tacy ludzie jak ja, mają w ogóle prawo bytu na takim zlocie? Czy też stanowiłbym tylko z swoim 'gratem' hańbę dla braci Audi-Mania Fanklub? ;)

P.S.: Jeśli zdecyduję się jechać, to pewnie będę miał do organizatorów tysiące pytań, bo jestem typem człowieka który lubi mieć wszystko zapięte na ostatni guzik, i wszystko idealnie dograne...

tsset - 8 Luty 2006, 21:50

Ja jestem także za Hotelem Grajan i Warmią
PiotraS6 - 9 Luty 2006, 01:44

SilentMan napisał/a:
I tu pytanie: czy tacy ludzie jak ja, mają w ogóle prawo bytu na takim zlocie? Czy też stanowiłbym tylko z swoim 'gratem' hańbę dla braci Audi-Mania Fanklub?

Brachu nawet nie myśl o tym !!!!!!!!!!!!! karzde kółeczka są dla nas cenne i powitamy cię serdecznie ,,,pamietaj ze to nie jest zlot BMW ze jak nie masz felgi alu z parapetem to nie masz wstepu na zlot :twisted:
u nas szacunek i zrozumienie zapraszamy i wal śmiało ..........zresztą co ja Ciebie bede zapraszał :shock: przecież jesteś jednym z nas !!!! audimaniakiem :wink:

SilentMan napisał/a:
P.S.: Jeśli zdecyduję się jechać, to pewnie będę miał do organizatorów tysiące pytań, bo jestem typem człowieka który lubi mieć wszystko zapięte na ostatni guzik, i wszystko idealnie dograne...

wal śmiało co gdzie i kiedy wskazówki bedą napewno :wink:

iceman - 9 Luty 2006, 08:59

MIELNO MIELNO MIELNO MIELNO MIELNO
Piotr25 - 9 Luty 2006, 09:14

iceman napisał/a:
MIELNO MIELNO MIELNO MIELNO MIELNO

mój chłopczyk :)

zozik - 9 Luty 2006, 17:19
Temat postu: hmm mielno
osobiscie jestem za morzem moze byc mielno !!!
ps.
moj serdeczny przyjaciel ozenil się z laska z sarbinowa i oczywiscie jej starzy maja tam duzy dom !!! z pokojami do wynajmu rzecz jasna !!
duzzzeeee pole namiotowe wiec z parkowaniem tez nie bylo by problemu :)
a zbychu (tesc mojego serdecznego przyjaciela) jest bardzo komunikatywny jakies pifko coś no i sa 2 wolne siostry calkiem ladne :) i do mielna blisko !!! przy wiekszej ekipie zawsze mozna ponegocjowac cene :)
oczywiscie to tylko propozycja

ps. tomek moj przyjaciel rozglada się aktualnie za samochodem chetnie audi ale wazne musi byc kombi :) moize ktos coś slyszal :)

pozdro i szerokosci

PiotraS6 - 9 Luty 2006, 18:04

zozik, a propozycja całkiem całkiem :wink: ale czy ze sląska dopiszą ziomki ??????????????????? :?
bastek987 - 9 Luty 2006, 18:22

PiotraS6 napisał/a:
zozik, a propozycja całkiem całkiem :wink: ale czy ze sląska dopiszą ziomki ??????????????????? :?

No właśnie,ciekawe ile osób przyjedzie ze Śląska :wink: To tylko jakieś 700 km. :wink:

Luki91 - 9 Luty 2006, 18:41

PiotraS6 napisał/a:
ale czy ze sląska dopiszą ziomki ???????????????????

Jeżeli nad morzem to ja raczej na 100% nie przyjade :( :(....przykro mi :(

JAAG - 9 Luty 2006, 20:54

morze - ciężko bedzie .......
Arek1965 - 9 Luty 2006, 21:08

Morze fajne, ale ta odległość :cry:
BARTIAUDI - 9 Luty 2006, 22:01

Witam

Przyznam, że nie byłem jeszcze na zlocie AFK... wiec nie mam za dużo do gadania... ALE JAK BEDZIE W MAJU TO POSTARAM SIĘ BYC... ZAJADE DIESLA, ALE DOJADE... I TO OBOJETNIE CZY DO BRACI SLAZAKÓW CZY MORZAN... WSZEDZIE BYLE AUDI...

PiotraS6 - 9 Luty 2006, 23:06

BARTIAUDI, odpowiednia postawa ()()()() :idea: :wink:

przybij piątala 8) :wink:

zozik - 10 Luty 2006, 15:47
Temat postu: MIELNO
Padla propozycja na miejsce spotu wiec dla dobra braci maniakow :)informuje o mozliwosciach jakie moge pomoc zalatwic nad morzem ja nie podejmuje decyzji!!
zeby bylo sprawiedliwie nastepny spot mozna sprobowac zorganizowac np w gorach karpacz zakopane lub bieszczady np okolice soliny i wszyscy beda mieli daleko z poznania pewnie jakies 700km
ja osobiscie jestem za mielnem miedzy innymi dlatego ze to 5 dni wolnego prawie urlop byle pogoda dopisala! :)
sadze ze bedzie duzo ludzi nad morzem i niezlym bajerem bylo by przejechac w kolumnie przez mielno czy lub tez koszalin:)pokazac się niewiernym!:) zartuje z tymi niewiernymi!:)
znam realia cen paliw i rozumiem jesli ktos nie dotrze!!
dlatego uwazam ze nalezy przedyskutowac rozne propozycje i przeglosowac !!!

[ Dodano: Pią Lut 10, 2006 2:50 pm ]
BARTIAUDI napisał/a:
Witam

Przyznam, że nie byłem jeszcze na zlocie AFK... wiec nie mam za dużo do gadania... ALE JAK BEDZIE W MAJU TO POSTARAM SIĘ BYC... ZAJADE DIESLA, ALE DOJADE... I TO OBOJETNIE CZY DO BRACI SLAZAKÓW CZY MORZAN... WSZEDZIE BYLE AUDI...

ja tez nie bylem wiec zamierzam się pokazac poznac innych maniakow!!podyskutowac pogrilowac pobawic się i popifkowac :)

Deneb - 10 Luty 2006, 22:07

O mateczko 700km :? az się zaksztusiłem, no way :( 2 dni bite drogi , chyba ze na tydzień .....
zozik - 11 Luty 2006, 04:54

Deneb napisał/a:
O mateczko 700km :? az się zaksztusiłem, no way :( 2 dni bite drogi , chyba ze na tydzień .....

eee jakie dwa dni ?? :) spacerek to moze nie jest ale spokojnie mozna zrobic te kilometry w 10h :)
jak ktos się uprze to krocej :)

Cichy - 11 Luty 2006, 10:00

Kochani zgadzam się na Zalew Sulejowski :-) )))))) A kiedy ? Pewnie maj bylby najlepszym terminem.....
PiotraS6 - 11 Luty 2006, 16:05

no śmiało -śmiało :D propozycje czas goni :shock:
śledze temacik i trzymam za sulejów cały czas :wink:

Radek321 - 11 Luty 2006, 16:40

A może by tak spot na lotnisku w Nowodworze jest to niedaleko Kazimierza Dolnego

[ Dodano: Sob Lut 11, 2006 3:46 pm ]
A może spot na lotnisku w Nowodworze niedaleko Kazimierza Dolnego

levys - 12 Luty 2006, 18:28

jestem za sulejowem pomysl extra mile miejsce popieram w 100% podajcie tylko termin i juz się stawiam ze swoja maszynka pozdro dla wszystkich
marmil - 13 Luty 2006, 12:51

Miło by było na Warmii, ale ostatecznie morze i centrum by mogło być. Koledzy z Olsztyna -> może jakoś się zbierzemy razem :wink:
Na razie to nie wiem czy dam radę bo planuję wylot na Sycylię w tym czasie. Ale jak coś to jeszcze coś się pomyśli.

levys - 13 Luty 2006, 13:56

taki to ma dobrze na sycylie ale spox klimat polecam:))))
PiotraS6 - 13 Luty 2006, 19:05

marmil napisał/a:
Na razie to nie wiem czy dam radę bo planuję wylot na Sycylię w tym czasie.

levys napisał/a:
taki to ma dobrze na sycylie ale spox klimat polecam:))))

Mnie pozostaje spocik Audi :D :wink:
i też się ciesze jak Ty z Sycylii 8)

levys - 13 Luty 2006, 21:52

a moze zaszalejemy i spocik machniemy na sycylii :) )))
JAAG - 14 Luty 2006, 00:15

Siniore, prego silencio.
Spoti grande promisio Polaka teritorium :D

No kurna bo następna propozycja bedzie na słońcu w części, która jest po zachodzie.
Ta część po wschodzie ma zbyt gorący klimat.

levys - 14 Luty 2006, 14:48

powiem ci ze nie glupi pomysl ahahahahaahanie ja pozostaje nadal przy sulejowie
Artur - 18 Luty 2006, 23:56

oj, coś temacik spotu słabo się rozwija :( Hej bracia i siostry co z Wami :?: Podawajcie propozycje miejsc spotu wiosennego :evil:
PiotraS6 - 19 Luty 2006, 12:51

No bracia ankieta się już skończyła co do miesiąca ......wychodzi na to ze chcemy w maju się spotkać 8)

Ci Audimaniacy co biorą udział w czaciku na SKYPie w każdą środe to są za Sulejowem ...Powiem tak :wink: do Sulejowa już było dzwonione i i pytane o konkretny termin ,czyli 5/6/7/maj i w ten weekend miasto nie przewiduje żadnego innego zlotu fur więc możemy śmiało tam walić.... żadnych cen noclegu jeszcze nieznam musimy najpierw jednogłośnie zdecydować czy reszta audimaniaków wyrazi chęci na tą lokalizacje :? ale zapewniam ze nie jest drogo :wink:

W marcu z Audimaniakiem JAAGiem chcemy jechać na miejsce i oblookać docelowo punkt spotu :wink: jaki grunt gdzie ognisko i gdzie komarunek i za ile .....

Bracia !!!! 8) łapcie się za kalendarze i planujcie już swój czas dla nas 8)

PiotraS6 - 19 Luty 2006, 15:28
Temat postu: Sulejów mapka
Więcej info >>>>>> www.sulejow.pl
JAAG - 19 Luty 2006, 15:33

PiotraS6 napisał/a:
No bracia ankieta się już skończyła co do miesiąca ......wychodzi na to ze chcemy w maju się spotkać 8)

Ci Audimaniacy co biorą udział w czaciku na SKYPie w każdą środe to są za Sulejowem ...Powiem tak :wink: do Sulejowa już było dzwonione i i pytane o konkretny termin ,czyli 5/6/7/maj i w ten weekend miasto nie przewiduje żadnego innego zlotu fur więc możemy śmiało tam walić.... żadnych cen noclegu jeszcze nieznam musimy najpierw jednogłośnie zdecydować czy reszta audimaniaków wyrazi chęci na tą lokalizacje :? ale zapewniam ze nie jest drogo :wink:

W marcu z Audimaniakiem JAAGiem chcemy jechać na miejsce i oblookać docelowo punkt spotu :wink: jaki grunt gdzie ognisko i gdzie komarunek i za ile .....

Bracia !!!! 8) łapcie się za kalendarze i planujcie już swój czas dla nas 8)

dodam tylko :D http://www.inter.media.pl...ges/sciezka.jpg

up s już dodane, docelowo to zaczniemy od Opactwa Cystersów- pkt 7, a skończymy na Smardzewicach - pkt 4

levys - 19 Luty 2006, 17:36

nio niezle niezle:)))) tylko zebysmy tych cystersow nie rozbrykali za mocno:)))
Artur - 19 Luty 2006, 20:08

PiotraS6 napisał/a:
pytane o konkretny termin ,czyli 5/6/7/maj

5/6/7 maj u mnie odpada, mam zjazd w szkole :( a nie lepiej zorganizować 30/1/2 maj? Sądzę, że te terminy będą lepsze ponieważ więcej ludzi będzie miało wolne :lol:

JAAG - 20 Luty 2006, 00:10

godne rozważenia :D
levys - 20 Luty 2006, 10:51

no to moze ustalmy w koncu ten termin bo jak tak bedziemy gdybac to ustalimy termin jak maj się skonczy:))))))
aneczka - 20 Luty 2006, 13:20

levys napisał/a:
no to moze ustalmy w koncu ten termin bo jak tak bedziemy gdybac to ustalimy termin jak maj się skonczy

Tez tak mysle moze jeszcze jedna ankieta co do tygodnia i wtedy bedzie jasnosc :twisted:

Piotr25 - 20 Luty 2006, 13:49

BASTEK - działaj !
bastek987 - 20 Luty 2006, 15:04

Ok,ankieta zrobiona,dostępna TUTAJ
Zapraszam do głosowania!

levys - 20 Luty 2006, 17:35

zgadzam się aneczko z toba :) )))))
Artur - 21 Luty 2006, 00:55

jednak na 99% będziemy na spocie, już się nie mogę doczekać :D
levys - 21 Luty 2006, 11:07

ja tez nie moge się doczekac:))))
kama3 - 23 Luty 2006, 13:59
Temat postu: zalew
PiotraS6 napisał/a:
Jak będzie więcej chętnych na centralkną polske to zaczne działec w kierunku szczegół.....

Nad zalewem sulejowskim jest ok! Byłem parę razy w Borkach (przy samej zaporze), no i lokalizacja - każdy(a) ma podobnie, poza tym można by się pogrupować i zaplanować wspólny dojazd. JESTEM ZDECYDOWANIE ZAAA!!! :)

levys - 23 Luty 2006, 15:17

kama brawo :) ))) ja tez jestem za jest miejscowka zajefajna:))))
iceman - 28 Luty 2006, 09:48

to wkońcu gdzie ten spot mielno czy gdzie
JAAG - 28 Luty 2006, 11:33

iceman napisał/a:
to wkońcu gdzie ten spot mielno czy gdzie

w sulejowie - jak jedziesz z północy i mijasz piotrków to w lewo i za nim kilkanaście km

levys - 28 Luty 2006, 14:54

dokladnie za piotrkowem jakies 11 kilometrow:)))
JAAG - 28 Luty 2006, 15:53

w kierunku na opoczno :D link do mapy z lotu ptaka :D
levys - 28 Luty 2006, 22:31

teraz to juz powinni wszyscy trafic bez problemu:))
PiotraS6 - 28 Luty 2006, 22:37

levys napisał/a:
teraz to juz powinni wszyscy trafic bez problemu:))

Wszyscy 8)
czyli narazie 4 osoby z tego co widziałemna 100 % :?

Na głównej stronie jest ankieta -ZAPRASZAMY do głosowania ilu audimaniaków bedzie na spocie 8) :wink:

Artur - 3 Marzec 2006, 23:35

oj, oj,oj jakoś nikogo nie interesuje wiosenny spot :?: :shock:
Bracia i siostry co z Wami :?:

levys - 4 Marzec 2006, 09:06

czytac tu szybko wszyscy audimaniacy :twisted: hahahah
Piotr25 - 6 Marzec 2006, 15:16

czyli termin i miejsce uwazamy za wybrane ?!
PiotraS6 - 6 Marzec 2006, 21:05

Oczywiście !!!!!!!!!!!
Miejsce -> Sólejów
termin 5/6/7/maj 2006 :wink: szóstego ognisko 8)

ADMIN: ORTOGAFIA !!!! - -> SZÓSTEGO !!!

szóstego :wink: :OK to może piątego :? mniej skmplikowane ortograficznie oops: hihihihihihi

krzychoo - 7 Marzec 2006, 15:43

a czemu nie piatego??? Nie wiem czy bede mogl zostac na az dwie doby bo troszke zal mi familje moja zostawiac na tak dlugo a mlody za mlody na takie impry :cry:
A po za tym szustego moze wysatpic tzw. teka lebera, admin wie co to bo to poznanskie okreslenie :roll:

PiotraS6 - 7 Marzec 2006, 15:53

Krzyhoo napisał/a:
a czemu nie piatego???

Ustalmy właśnie kiedy to ognisko ?! 8) :?
może rzeczywiście zrobić piątego???????????????????????? :?

krzychoo - 8 Marzec 2006, 12:29

no na dziendobry mala impra musi byc a zreszta 6 tez mozna zrobic tzw. repete ale grzeczna by 7 wszyscy do drogi byli gotowi 8)
ale się bedzie dzialo :D :D :D :D :D

PiotraS6 - 8 Marzec 2006, 16:27

Krzyhoo napisał/a:
ale się bedzie dzialo

Oj będzie czuje BĘDZIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D :D :D :D

JAAG - 8 Marzec 2006, 17:41

6.05.2006 mam urodzinki
ile ciasta mam zabrać albo "chlebowego chlebka"?
miałem nic nie mówić ale co tam braciszkowie :D i siostrzyczkowie.

PS nie piszę to po to żeby dostać prezenty - to ja Was zapraszam na drobny poczęstunek ;)
więc prezentom mówimy kategoryczne nie :D

Piotr25 - 8 Marzec 2006, 22:09

coś czuje ze wódka się poleje :)
PiotraS6 - 9 Marzec 2006, 00:17

harek napisał/a:
coś czuje ze wódka się poleje

Coś czuję ze masz chęć przyjechać :wink:

bastek987 - 9 Marzec 2006, 06:56

Mało moich wypowiedzi w tym temacie,bo do końca nie wiem czy przyjadę,ale teraz jak się dowiedziałem że JAAG ma urodzinki i będą się lać "procenty" to chyba nie wypada :wink: solizantowi odmawiać i trzeba przyjechać złożyć życzenia :wink:
Deneb - 9 Marzec 2006, 10:24

Hareczek na piffko i wódeczke to jak doberman na złodzieja co włazi na jego teren :wink:
Piotr25 - 9 Marzec 2006, 11:51

Deneb napisał/a:
Hareczek na piffko i wódeczke to jak doberman na złodzieja co włazi na jego teren :wink:

aaaaauuuuuuuuuu :D

PiotraS6 - 9 Marzec 2006, 17:57

harek napisał/a:
aaaaauuuuuuuuuu

zapiszczał Deneb, jest dobrze :wink:

Artur - 10 Marzec 2006, 20:56

Deneb napisał/a:

ach, piwko, grill to jest to co lubię :D :D 8) :D :D
Już się nie mogę doczekać :D

PiotraS6 - 11 Marzec 2006, 08:59

Artur napisał/a:
ach, piwko, grill to jest to co lubię
Już się nie mogę doczekać

No sam nie jesteś 8)

krzychoo - 13 Marzec 2006, 18:31

oj wodzi się poleje i chyba nie tylko ona :wink: taka bedzie zabawa 8)
Chyba cza rzucic haslo braciom maniakom z AKP, im wiecej milosnikow tym bedzie lepiej!!! :D
Dam im znac :wink:

aneczka - 13 Marzec 2006, 18:48

JAAG napisał/a:
6.05.2006 mam urodzinki

coś CZUJE ,ZE DŁUGO NIE ZAPOMNISZ SWOICH URODZIN :D :!: :idea: BEDZIESZ MIAŁ CO CORECZCE OPOWIADAC OJJJ BEDZIESZ HIHIHIHI :!: :!: :!: :wink: :wink: :wink:

JAAG - 14 Marzec 2006, 22:46

cicho szaaaa !
PiotraS6 - 17 Marzec 2006, 00:50

JAAG napisał/a:
cicho szaaaa !

czekają na ceny :?
a my nic nie wiemy :oops:

aneczka - 17 Marzec 2006, 14:37

PiotraS6 napisał/a:
czekają na ceny Confused
a my nic nie wiemy Embarassed

Jeszcze jest za zimno ,zadnego administratora w tej chwili nie zastaniesz w osrodku :( :( Trzeba jeszcze zaczekac :!:

krzychoo - 23 Marzec 2006, 23:45

aneczka napisał/a:
JAAG napisał/a:
6.05.2006 mam urodzinki

coś CZUJE ,ZE DŁUGO NIE ZAPOMNISZ SWOICH URODZIN :D :!: :idea: BEDZIESZ MIAŁ CO CORECZCE OPOWIADAC OJJJ BEDZIESZ HIHIHIHI :!: :!: :!: :wink: :wink: :wink:

obawiam się, ze niespodziewana choroba zerwie tasme rejestrujaca wydarzenia :roll: i nie bedzie JAAG mial co coreczce szczerze poopowiadac, a bracia i siostry nie podpowiedza, chorobska sa zarazliwe :mrgreen:

levys - 24 Marzec 2006, 16:02

krzycho spoko spoko wzmocnimy tasme:)))))
Piotrek16 - 8 Kwiecień 2006, 00:55

Ja proponuje mazury a dokladnie Stare Jablonki fajny hotelik albo Malą Ruś w okolicach Ostródy fajny ośrodek nad jeziorem domki 3 osobowe i 6 wypasik :D :D
levys - 8 Kwiecień 2006, 14:28

no mili panstwo coraz blizej hehehehehe oj bedzie się dzialo:))))
Piotrek16 - 8 Kwiecień 2006, 21:23

Kiedy bedzie wiadomo gdzie to bo ja nie moge się poLapac
kolczyx - 8 Kwiecień 2006, 21:30

siemka
PiotraS6 - 9 Kwiecień 2006, 10:35

Piotrek16 napisał/a:
Kiedy bedzie wiadomo gdzie to bo ja nie moge się poLapac

Jakto ????? dzień 5/6/7/ maj sulejów i to już jest usaalone :wink: na głównej stronie masz linki ze zdieciami osirodka 8)
Do zobaczyska na Zlocie 8) każda dusza Audi mile widziana 8)

levys - 9 Kwiecień 2006, 13:44

im wiecej tym lepiej:)))))